A komplex informatikai megoldások szakértője

Az Answare Kft. munkatársat keres Solaris és HP Data Protector üzemeltető munkakörbe.

Feladatok:

• Magas rendelkezésre állást biztosító produktív, hozzájuk kapcsolódó teszt és fejlesztői környezetek napi üzemeltetése

• Infrastruktúra naprakészen tartása, változások dokumentálása, patch-elések végzése, scriptelés

• Ügyfél által támasztott üzemeltetési, szolgáltatási elvárások teljesítése

• Ügyfél mentő környezetének napi szintű üzemeltetése, mentések ellenőrzése, visszaállítások végrehajtása, mentési környezet karbantartása

Elvárások:

• Önálló munkavégzési képesség

• Szakmai fejlődési készség

• Angol nyelv ismerete

• Unix (Solaris 10) illetve Linux üzemeltetési tapasztalatok

• Solaris 10 Zone adminisztráció ismerete

• Solaris Cluster üzemeltetési tapasztalat

• Shell eszközök rutinszerű használata

• HP Data Protector üzemeltetési tapasztalat:

o Mentések futtatása, hibakeresés, visszaállítás

o Backup specifikációk létrehozása

o Data Protector dokumentáció alapos tanulmányozása

o Data Protector és Oracle RMAN integráció ismerete

o Az elvárt üzemeltetési feladatok alapos végrehajtása

o Tape library-k működésének ismerete

Előny:

• SUN Certifikációk megléte (SCSA, SCNA, SCSECA, SCSASC)

• Oracle Certifikációk (OCA, OCP) megléte

• Oracle Adatbázis ismeretek

Amit kínálunk:

• Megegyezés szerinti, versenyképes juttatások

• Fiatal, jó szellemű, professzionális csapat

• Kulturált, emberbarát munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaidő: 8 óra, feladatoktól függő rugalmas kezdés és befejezés

Jelentkezéshez pályázatát az alábbi címre várjuk: info[kukac]answare.hu